LAUKO TENISO KORTŲ PRIEIGŲ IR TERITORIJOS TVARKYMO DARBAI ĮKARŠTYJE

5 m. ago admin 0
Miesto parko pakraštyje esanti lauko teniso aikštelė yra atnaujinama iš esmės. Šiuo metu buvęs senas pastatas jau nugriautas, jo vietoje pakloti būsimos automobilių stovėjimo aikštelės pagrindai, įrengiamas aikštelės apšvietimas, demontuojama lauko teniso kortų ir skvošo aikštelių danga, klojamos komunikacijos.

Lauko teniso kortų prieigų ir teritorijos atnaujinamas pagal Kėdainių rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamą projektą „Kėdainių miesto viešųjų erdvių (miesto parkų, sporto aikštyno, teniso kortų prieigų) kompleksiškas sutvarkymas ir pritaikymas bendruomenei, verslui“. Viso projekto vertė yra daugiu kaip 3,5 mln. eurų, iš kurių daugiau nei 3 mln. eurų yra ES Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Kitą dalį iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto skiria rajono taryba. Teniso kortų prieigų ir teritorijos atnaujinimo darbų vertė – daugiau nei 212 tūkst. Eur.

Pagal projektą „Lauko teniso kortų teritorijos atnaujinimo paprastojo remonto projektas ir automobilių stovėjimo aikštelės naujos statybos projektas A. Mickevičiaus g. 34, Kėdainių m., Kėdainių r. sav.“ Nr. 18118-17-SSP, kuri parengė MB „Trimatės idėjos“, bus atliekamas lauko teniso kortų prieigų ir teritorijos sutvarkymas.

Nugriaunamas esamas pastatas ir įrengiama automobilių stovėjimo aikštelė, sutvarkomi pėsčiųjų takai, atnaujinamos lauko teniso kortų ir skvošo aikštelių dangos, suremontuojama treniruočių sienutė, įrengiamas apšvietimas ir vaizdo stebėjimo sistema, žaidėjų poilsiui pastatomos pavėsinės ir suoliukai, montuojami dviračių stovai, formuojama ir įrengiama vejų.

Nepraeis ir pusmetis, kai 1995 metais įrengtas teniso aikštynas labai pasikeis.

Vykdomo projekto vertė 212 803,94 Eur. Darbus atlieka UAB „Doresta“. Darbus numatyta atlikti per 5 mėnesius. Darbų pradžia – gegužės 15 diena.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija