Kėdainių ligoninėje karantino metu gydytojai radiologai dirbs nuotoliniu būdu.

12 mėn. ago admin 0

„Įvedus karantiną Lietuvos mastu, viena iš rekomendacijų suteikti galimybę mažinti fizinį kontaktą dirbant per atstumą. Karantino metu radiologijos skyriaus gydytojai radiologai dirbs nuotoliniu būdu,  skubi radiologinė pagalba bus pasiekiama 24/7“, – teigia radiologijos  skyriaus vedėjas Julius Vidikas.

 

————————————————————————————————————————————

Daugėjant susirgimų COVID- 19 virusu būtina visų iš užsienio grįžusių lietuvių saviizoliacija.

Dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės nuo 2020 m. kovo 13 d. uždrausti keleivių skrydžiai į šias valstybes:

Italiją, Prancūziją, Vokietiją, Ispaniją, Kiniją, Honkongą, Iraną, Korėją, Singapūrą ir Japoniją. Nuo 2020 m. kovo 16 d. draudžiami skrydžiai ir iš Italijos į Lietuvą.

Lietuvos oro uostai vykdo Vyriausybės sprendimą uždrausti keleivių keliones į nurodytas šalis. Keleivis, priimdamas sprendimą vykti į šias šalis, prisiima visišką atsakomybę, kuri numatoma Administracinių nusižengimų kodekse, Baudžiamajame kodekse ir LR nepaprastosios padėties įstatyme.

Visą parą veikia koronaviruso karštoji linija gyventojams Nr. 1808, taip pat Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) karštosios linijos (+370 618 79984 ir +370 616 94562).

Visą svarbiausią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie koronavirusą rasite:

Dėl naujausios informacijos apie skrydžius, bilietų keitimus, kompensacijas ir galimus tvarkaraščio pokyčius kviečiame kreiptis į oro linijų bendroves ar jūsų kelionių organizatorių.

 

Visuose Lietuvos oro uostuose taikomas papildomos patalpų vėdinimas, patalpų bei paviršių valymas dezinfekcinėmis priemonėmis.

Siekiant sumažinti pavojų užsikrėsti, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pataria:

  • Reguliariai plauti rankas vandeniu ir muilu arba dezinfekcine rankų priemone
  • Vengti kontakto su peršalusiu arba į gripą panašių simptomų turinčiu asmeniu
  • Kosėjant ar čiaudėjant prisidengti nosį ir burną vienkartine nosinaite ar sulenkta alkūne

Lietuvos oro uostų informacija. Šaltinis